Чому вашій церковній команді варто пройти курс

City Changers?


Всі ми, як пастори, мріємо про церкву, яка процвітає, є актуальною і впливає на громаду, але ми живемо у сучасному суспільстві, яке маргіналізує церкву та підбадьорює споживацтво.

Це не повинна бути наша історія! Ми можемо змінити це вже в нашому поколінні. Церква має бути актуальною і впливовою на суспільство, бо ваша церква це Світло для вашого міста.


Ми запрошуємо Вас приєднатися до 2-річного навчальної співпраці, де ми разом будемо переосмислювати наше покликання, шукати шляхи для його сучасного виконання, працювати разом для зміни церкви і зміни її впливу на сучасне суспільство.

Як буде проходити наше навчання?

Наше навчання буде складатися з трьох зустрічей у Львові на базі УБТС для знайомства, підбадьорення та обміну досвідом служіння, та 8 циклів в форматі вашої помісної групи і онлайн зустрічей на протязі двох років.

Кожен модуль складатиметься з:

  • Попереднього завдання, групового перегляду відео уроків та відповідей на питання
  • Онлайн зустрічі та обговорення матеріалу
  • Подальшого застосування і передачі вивченого матеріалу іншим лідерам служіння і церкві.
8 Циклів

Разом ми пройдемо 8 циклів, що складаються з відео уроків, читання книг і домашніх завдань. Спочатку ваша група разом дивиться відео курси і відповідає на питання, потім ми проводимо онлайн зустріч де обговорюємо ваші відповіді і ділимося досвідом, підтримуючи один одного і підбадьорюючи до застосування вивченого в наших церквах. Після кожної зустрічі у нас буде завдання для практичного застосування того, про що ми говорили в житті студентів і життя церкви.
Коли почнеться і коли закінчиться навчання?

Курс починається у вересні 2021 року і закінчується у травні 2023 року. Ви повинні будете брати участь у щомісячній зустрічі зі своєю групою, щоб поглибити розуміння та підзвітність.
Як довго я буду мати доступ до матеріалів курсу?

Після реєстрації ви маєте необмежений доступ до цього курсу скільки завгодно - на будь-яких пристроях, якими ви володієте.
Хто може пройти цей курс?

Вчитися може ТІЛЬКИ команда служителів церкви. Плата одна за команду від 2 до 4 братів з однієї церкви. Старший Пастор церкви повинен бути студентом і членом цієї команди. Команда служителів церкви без Старшого Пастора не може пройти це навчання. Наше бажання допомогти церкви змінитися, і бути актуальною для безлічі неспасенних людей вашого міста і району, яких любить Бог. З нашого досвіду, ми розуміємо, що без участі Старшого Пастора церкви, це буде неможливо.

Щоб почати навчання виберіть зручний план оплати за курс

Оплачує тільки лідер групи, потім в особистій формі звертається до організаторів курсу і інші реєструються отримавши купон на 100% знижку з ціни курсу


Программа навчання

Ви отримаєте доступ до всіх матеріалів курсу після реєстрації.Ви можете передивитись перше відео з першого циклу, щоб більш взнати про тематику цього навчання.

  Ласкаво просимо
Available in days
days after you enroll
  Цикл 1: City Changers
Available in days
days after you enroll
  Цикл 2: Локальний місіонер
Available in days
days after you enroll
  Cycle 3: City Changers
Available in days
days after you enroll
  Cycle 4: Servant Leadership
Available in days
days after you enroll
  Cycle 5: Strategic Insight
Available in days
days after you enroll
  Cycle 6: Missional Eco-System I
Available in days
days after you enroll
  Cycle 7: Missional Eco-System II
Available in days
days after you enroll
  Cycle 8: Missional Community
Available in days
days after you enroll
City Changers Book

Погляди і філософія

City Changers

Біблія чітко говорить про любов Бога до міста, будь то Вавилон, Ніневія чи Єрусалим. Тисячі років по тому Його любов не змінилася - і Бог все ще закликає Свій народ говорити правду містам світу.

У програмі "City Changers" Алан Платт показує, як нам потрібно бути у класах, цехах, залах засідань та на ринках наших громад, впливаючи на суспільство та завжди готовими дати надію розбитим серцям.

Алан дає практичні відповіді та натхнення для впливу на духовні, соціальні та культурні виміри того, де ми живемо, коли він розповідає свою чудову історію про те, як Божа церква глибоко впливає на міста у всьому світі.

Замовити книгу можна тут